Dla DomuDla BiuraDla Przemysłu

filozofia krevox

Natura jest największym naszym bogactwem, dlatego najważniejszym zadaniem dla każdego z nas i ogółu społeczeństwa jest dbanie o zachowanie równowagi ekologicznej. Każdy człowiek powinien podchodzić świadomie do ochrony środowiska. Odpowiedzialnością naszej cywilizacji jest „przekazywanie planety”w niepogorszonym stanie przyszłym pokoleniom. Już w starożytnym Rzymie zasada ususfructus, egzekwowana prawnie przez sądy, pozwalała na korzystanie z czyjejś własności (zwykle ziemi) i z efektów tego użytku, z zachowaniem nienaruszonej substancji tej własności.

Przez dziesięciolecia środowisko naturalne w Polsce i nie tylko było i jest degradowane, a konsekwencje tego są odczuwane na co dzień. W 90%przypadków przyczyną naszych chorób jest złej jakości woda. Dlatego rozwój nowych technologii uzdatniania jej jest tak ważny dla zapewnienia zrównoważonego rozwoju naszej cywilizacji.

Przedsiębiorstwo

Krevox powstał w 1990 r., kiedy Polska wchodziła w epokę wielkich przemian. Świadomość, że czysta woda stanowi gwarancję szybkiego postępu cywilizacyjnego, społeczeństwa i gospodarki, stała się oczywista zarówno dla indywidualnego obywatela, jak i dla przedstawi-
cieli samorządów lokalnych oraz władz państwowych.Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej wymusiło wyrównywanie standardów dotyczących parametrów uzdatnionej wody i jednocześnie umożliwiło korzystanie ze środków finansowych, pozwalających na modernizacje i budowę nowej infrastruktury w zakresie instalacji uzdatniania wody i oczyszczania ścieków w cały kraju.Krevox zaproponował najlepsze technologie wykorzystywane w świecie i dostosowywał je do lokalnych potrzeb, oczekiwań i możliwości, co znalazło uznanie partnerów w całej Polsce.

sukcesy

W ciągu 30 lat Krevox zrealizował ponad 400 instalacji uzdatniania wody dla przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, obiektów użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstw produkcyjnych na terenie całego kraju. Dzięki tak niezwykłym osiągnięciom zdobył unikalną wiedzę i doświadczenie, a międzynarodowe wyróżnienia i nagrody potwierdzają, że firma w pełni zasługuje na miano niekwestionowanego lidera w do-stawie technologii uzdatniania wody w Europie.

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej wymusiło wyrównywanie standardów dotyczących parametrów uzdatnionej wody i jednocześnie umożliwiło korzystanie ze środków finansowych, pozwalających na modernizacje i budowę nowej infrastruktury w zakresie instalacji uzdatniania wody i oczyszczania ścieków w cały kraju.Krevox zaproponował najlepsze technologie wykorzystywane w świecie i dostosowywał je do lokalnych potrzeb, oczekiwań i możliwości, co znalazło uznanie partnerów w całej Polsce.

stacje uzdatniania wody

Spółka oferuje stacje uzdatniania wody realizowane„pod klucz”, wykorzystując najnowocześniejsze technologie renomowanych producentów urządzeń Culligan, Johnson, ClaVal i Trojan. Dzięki temu wdrożenia firmy Krevox odznaczają się najwyższą jakością, atrakcyjną ekonomiką i legendarną wręcz niezawodnością.Są przy tym niezwykle innowacyjne oraz ekologiczne.

gospodarka osadowa

W dzisiejszych czasach problem zagospodarowania osadów ściekowych stał się jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed eksploatatorami oczyszczalni ścieków i samorządami. Krevox wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje na polskim i europejskim rynku instalację nowoczesnych technologii pozwalających
na odwadnianie i suszenie osadów oraz termiczną obróbkę i utylizację (spalanie) osadów ściekowych w piecu cyklonowym ECO. Spółka oferuje wyłącznie sprawdzone technologie najnowszej generacji. Wykorzystuje suszarnie taśmowe BDS, suszarnie fluidalne FDS oraz najnowocześniejsze suszarnie bębnowe DDS.

usługi

Firma Krevox oddaje do dyspozycji klientów zespół wysoko-kwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oferujących fachową pomoc na każdym etapie inwestycji w zakresie:tworzenia założeń inwestycyjnych, kosztorysowania, badań pilotowych, projektowania kompletnych nowych instalacji i modernizacji istniejących, doboru odpowiednich dla potrzeb klienta maszyn i urządzeń, realizacji (wdrażania), a także serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Fachowcy spółki Krevox chętnie dzielą się z klientamiwiedzą i doświadczeniem. Pomagają w podjęciu decyzji,obiektywnie oceniają zaistniałą sytuację i proponują pakietoptymalnych rozwiązań w zakresie:

  • doboru technologii uzdatniania wody: filtry ciśnieniowe Culligan, filtry otwarte drenaż Triton, odwrócona osmoza
  • dezynfekcji wody (lampy UV, podchloryn sodu NaOCl, dwutlenek chloru ClO2, chlor gazowy Cl2)
  • regulacji sieci wodociągowych
  • suszenia i utylizacji osadów.

Tak komplementarny zakres usług zapewnia wygodę i satysfakcjonujące efekty przy każdym przedsięwzięciu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Email

Nasz przyjazny zespół służy pomocą.
krevox@krevox.com

Telefon

Pon-Pt od 8:00 do 16:00
0048 603 920 784

Biuro handlowe

Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o.
Dworcowa 14, 05-500 Piaseczno, Polska

Siedziba

Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o.
Żurawia 45, 00-680 Warszawa, Polska
Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Wiadomość wysłana

Dziękujemy za kontakt. Wkrótce do Ciebie wrócimy.
Ups! Coś poszło nie tak przy wypełnianiu formualrza.